Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Postępowanie na specjalistyczne wsparcie psychiatryczne dla wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej w ramach projektu: ?Pomorskie dzieciom?
2 Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności
3 Wynik naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności
4 Specjalistyczne wsparcie psychologiczne i psychiatryczne dla wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej indywidualna terapia sensoryczna dla wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej w ramach projektu: ?Pomorskie dzieciom?
5 Warsztaty edukacyjne dla pracowników systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej w ramach projektu: ?Pomorskie dzieciom?
6 Warsztaty edukacyjne dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka z terenu powiatu bytowskiego w ramach projektu: ?Pomorskie dzieciom?
7 Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest zapewnienie dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej korepetycji i wsparcia w nauce z przedmiotów: język angielski i matematyka w ramach projektu ?Pomorskie dzieciom?
8 Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć na basenie wraz z nauką pływania dla uczestników projektu ?Razem w drodze Q przyszłości II?
9 Dostawa artykułów spożywczych na szkolenia/zajęcia /warsztaty dla osób przebywających w pieczy zastępczej, osób przygotowujących się do usamodzielnienia oraz osób sprawujących pieczę zastępczą w ramach projektu pn. ?Razem w drodze Q przyszłości II?
10 Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności