Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pracownicy PCPR

Dane adresowe :
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BYTOWIE
UL. MIŁA 26
77-100 BYTÓW

telefon 59 822 80 68

telefon do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności 59 822 48 29

e-mail: kontakt@pcprbytow.pl

Wojciech Kwaśniewski – Dyrektor
e-mail: w.kwasniewski@pcprbytow.pl

 

Dział Obsługi Administracyjnej

Sekretariat

Klaudia Nadolna - Podinspektor ds. obsługi sekretariatu i archiwum
pokój nr 14, nr wewn. tel. 21
 
Tomasz Wróblewski - Podinspektor ds. administracyjnych
e-mail: t.wroblewski@pcprbytow.pl
pokój nr 13, nr wewn. tel. 24
 
Magdalena Kuling - Młodszy referent ds. obsługi organizacyjnej
e-mail: m.kuling@pcprbytow.pl
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23
 
 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Izabela Konkel - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Aleksandra Kuźmin - Podinspektor ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: a.kuzmin@pcprbytow.pl
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Paulina Kopp Ostrowska -  Referent ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: k.siwik@pcprbytow.pl
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Julia Sikorska - Pomoc administracyjna
e-mail: j.sikorska@pcprbytow.pl
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Kinga Siwik - Referent ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności

 

Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Dorota Strzyżewska - Kierownik Działu Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

Katarzyna Cyra - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.cyra@pcprbytow.pl
pokój nr 1, nr wewn. tel. 20

Katarzyna Gacek - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.gacek@pcprbytow.pl
pokój nr 1, nr wewn. tel. 20.

 

Punkt Interwencji Kryzysowej

Marzena Bazner - Starszy specjalista pracy socjalnej
e-mail: m.bazner@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

Dorota Strzyżewska - Specjalista pracy socjalnej
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel 31

 

Dział pieczy zastępczej i realizacji świadczeń socjalnych

Emilia Dykier  - p.o. Kierownika Działu Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych
e-mail e.dykier@pcprbytow.pl
pokój nr 9, nr wewn. tel. 28

Anna Idzik - Kierownik Działu Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych

Aneta Cychosz - Pedagog
e-mail a.cychosz@pcprbytow.pl
pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

Natalia Bałdys - Pedagog
e-mail n.baldys@pcprbytow.pl
pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

Marzena Chamier Ciemińska - Pedagog
e-mail: m.chamiercieminska@pcprbytow.pl
pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

Małgorzata Rokicka - Podinspektor ds. świadczeń socjalnych
e-mail: m.rokicka@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wew. tel. 26
 
Mateusz Łakomiec - Szuper - Psycholog
e-mail: m.lakomiec.szuper@pcprbytow.pl
pokój nr 12, nr wew. tel. 30
 

Realizacja Projektów

Aldona Chwarzyńska - Podinspektor ds. realizacji projektów współfinansowanych z EFS
e-mail: a.chwarzynska@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

KOORDYNATORZY

Anita Zwara – Starszy Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail:a.zwara@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

Regina Wnuk Lipinska - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail: r.wnuk.lipinska@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

Patrycja Majkowska - Młodszy Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail p.majkowska@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

Sylwia Redo - Aspirant pracy socjalnej

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agnieszka Pawelec - Psycholog

Andrzej Krzysztof Pawelec - Psycholog

Danuta Gawarecka - Radca Prawny
pokój nr 14
czwartek 15:00 - 17:00

Wizyty z psychologiem lub radcą prawnym umawiamy telefonicznie pod nr
59-822-80-68 lub w siedzibie PCPR w pokoju nr 2.
Osoby znajdujące się w sytuacji kryzysowej przyjmowane są poza kolejnością.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Sylka 14-10-2015 09:41:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Wróblewski 14-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Wróblewski 01-03-2024 09:48:42