Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pracownicy PCPR

Dane adresowe :
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BYTOWIE
UL. MIŁA 26
77-100 BYTÓW

telefon 59 822 80 68

telefon do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności 59 822 48 29

e-mail: kontakt@pcprbytow.pl

Wojciech Kwaśniewski – Dyrektor
e-mail: w.kwasniewski@pcprbytow.pl

 

Sekretariat

Klaudia Nadolna - Pomoc biurowa
pokój nr 14, nr wewn. tel. 21
 
Tomasz Wróblewski - Podinspektor ds. administracyjno-kadrowych
e-mail: t.wroblewski@pcprbytow.pl
pokój nr 14, nr wewn. tel. 21
 
 

Dział Finansowy

Sylwia Miotk - Główna Księgowa
e-mail: s.miotk@pcprbytow.pl
pokój nr 13, nr wewn. tel. 24

Ewa Pawłowska – Księgowa
e-mail: e.pawlowska@pcprbytow.pl
pokój nr 13, nr wewn. tel. 24

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Izabela Krüger - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności
e-mail: i.kruger@pcprbytow.pl,
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Aleksandra Kuźmin - Podinspektor ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: a.kuzmin@pcprbytow.pl,
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Kinga Siwik -  Referent ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: k.siwik@pcprbytow.pl
pokój nr 7, nr wewn. tel. 23

Paulina Kopp Ostrowska - Pomoc administracyjna

e-mail: p.kopp.ostrowska@pcprbytow.pl

pokój nr 7, nr wewn. tel. 23 

 

Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Dorota Strzyżewska - Kierownik Działu Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

Katarzyna Cyra - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.cyra@pcprbytow.pl
pokój nr 1, nr wewn. tel. 20

Katarzyna Gacek - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.gacek@pcprbytow.pl
pokój nr 1, nr wewn. tel. 20.

 

Punkt Interwencji Kryzysowej/ Realizacja Projektu  „Senio-RITA- Rehabilitacja, Integracja, Teleopieka i Asystentura dla seniorów, niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz ich opiekunów w powiecie bytowskim”

Marzena Bazner - Specjalista pracy socjalnej
e-mail: m.bazner@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

Dorota Strzyżewska - Specjalista pracy socjalnej
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel 31

 

Dział pieczy zastępczej i realizacji świadczeń socjalnych

Anna Idzik - Kierownik Działu Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych
e-mail: a.idzik@pcprbytow.pl
pokój nr 9, nr wewn. te. 28

Natalia Bałdys - Pedagog
e-mail: n.baldys@pcprbytow.pl,
Pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

Aneta Cychosz - Pedagog
e-mail a.cychosz@pcprbytow.pl
pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

Emilia Dykier  - Pedagog
e-mail e.dykier@pcprbytow.pl
pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

Magdalena Lewińska - Pedagog
e-mail: mlewińska@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 30

Małgorzata Rokicka - Podinspektor ds świadczeń socjalnych
e-mail: m.rokicka@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wew. tel. 26
 
Mateusz Łakomiec - Szuper - Psycholog
e-mail: m.lakomiec.szuper@pcprbytow.pl
pokój nr 12, nr wew. tel. 30
 

Realizacja Projektu "RAZEM W DRODZE Q PRZYSZŁOŚCI II"

Aldona Chwarzyńska - Podinspektor ds. realizacji projektów współfinansowanych z EFS
e-mail - a.chwarzynska@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

Marzena Chamier Ciemińska - Referent ds. realizacji projektów współfinansowanych z EFS
e-mail: m.chamiercieminska@pcprbytow.pl
pokój nr 16. nr wewn. tel. 26

 

KOORDYNATORZY

Anita Zwara – Starszy Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail:a.zwara@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 33

Magdalena Klaman - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail: m.klaman@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 30

Regina Wnuk Lipinska - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e-mail: r.wnuk.lipinska@pcprbytow.pl
pokój nr 6, nr wewn. tel. 30

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agnieszka Pawelec - Psycholog

Andrzej Krzysztof Pawelec - Psycholog

Danuta Gawarecka - Radca Prawny
pokój nr 14
czwartek 15:00 - 17:00

Wizyty z psychologiem lub radcą prawnym umawiamy telefonicznie pod nr
59-822-80-68 lub w siedzibie PCPR w pokoju nr 2.
Osoby znajdujące się w sytuacji kryzysowej przyjmowane są poza kolejnością.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Sylka 14-10-2015 09:41:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Wróblewski 14-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Wróblewski 05-05-2022 11:58:46