Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pracownicy PCPR

Dane adresowe :
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BYTOWIE
UL. MIŁA 26
77-100 BYTÓW

telefon 59 822 80 68

telefon do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności 59 822 48 29

e-mail: kontakt@pcprbytow.pl

Wojciech Kwaśniewski – Dyrektor
e-mail: w.kwasniewski@pcprbytow.pl

 

Sekretariat

Beata Lew Kiedrowska - podinspektor ds.administracyjno-kadrowych
e-mail: kontakt@pcprbytow.pl
pokój nr 14

 

Dział Finansowy

Sylwia Miotk - Główna Księgowa
e-mail: s.miotk@pcprbytow.pl
pokój nr 13, numer wewnętrzny telefonu 24.

Ewa Pawłowska – Księgowa
e-mail: e.pawlowska@pcprbytow.pl
pokój nr 13, nr wewn. tel. 24.

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Anna Wałdoch - Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: a.waldoch@pcprbytow.pl
pokój nr 7 - parter, nr wewn.tel.32

Aleksandra Kuźmin - Podinspektor ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności
e-mail: a.kuzmin@pcprbytow.pl,
pokój nr 7, nr wewn.tel. 23

Kinga Siwik -  Referent ds. obsługi Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności,
e-mail: k.siwik@pcprbytow.pl
pokój nr 7 parter, nr wewn.tel. 23

 

Dział Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Dorota Strzyżewska - Kierownik Działu Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych,
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

Katarzyna Cyra - Podinspektor ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.cyra@pcprbytow.pl
pokój nr 1 - parter, nr wewn. tel. 20

Katarzyna Gacek - Referent ds. obsługi zadań PFRON
e-mail: k.gacek@pcprbytow.pl
pokój nr 1 - parter, nr wewn. tel. 20.

 

Punkt Interwencji Kryzysowej/Realizacja Projektu "Pozytywnie w Przyszłość"

Marzena Bazner - Specjalista pracy socjalnej
e-mail: m.bazner@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel. 31

Dorota Strzyżewska - Specjalista pracy socjalnej
e-mail: d.strzyzewska@pcprbytow.pl
pokój nr 2, nr wewn. tel 31

 

Dział pieczy zastępczej i realizacji świadczeń socjalnych

Anna Idzik - Kierownik Działu Pieczy Zastępczej i Realizacji Świadczeń Socjalnych
e-mail: a.idzik@pcprbytow.pl
pokój nr 9, nr wewn. te. 28

Ewa Cybula - Podinspektor ds. świadczeń socjalnych
e-mail: e.cybula@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

Natalia Bałdys - Pedagog
e-mail: n.baldys@pcprbytow.pl,
Pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

Marta Kaminska - Psycholog
e-mail: m.kaminska@pcprbytow.pl
Pokój nr 10, nr wewn. tel. 29

Aneta Cychosz - Specjalista Pracy z Rodziną
e-mail a.cychosz@pcprbytow.pl
pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

Emilia Dykier  - pedagog
e-mail e.dykier@pcprbytow.pl
pokój nr 11, nr wewn. tel. 22

Monika Zając - Specjalista pracy z rodziną,
pokój nr 12, nr wewn. tel. 30

Realizacja Projektu "RAZEM W DRODZE Q PRZYSZŁOŚCI"

Aldona Chwarzyńska - podinspektor ds. realizacji projektów współfinansowanych z EFS
e-mail - a.chwarzynska@pcprbytow.pl
pokój nr 16, nr wewn. tel. 26

Marzena Chamier Ciemińska - pomoc administracyjna do realizacji projektu
e-mail: m.trzebiatowska@pcprbytow.pl
pokój nr 16. nr wewn. tel. 26

 

KOORDYNATORZY

Izabela Wojciechowska - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
pokój nr 12

Kamila Misiak - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
pokój nr 12

Bernadeta Wolska - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
pokój nr 12

Anita Zwara – Starszy Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
e-mail:a.zwara@pcprbytow.pl
pokój nr 12, nr wewn. tel. 30

Sylwia Redo - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
e-mail: s.redo@pcprbytow.pl
pokój nr 12, nr wewn. tel. 30

Magdalena Klaman - Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,
e-mail: m.klaman@pcprbytow.pl
pokój nr 12, nr wewn. tel. 30

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agnieszka Pawelec - Psycholog

Danuta Gawarecka - Radca Prawny
pokój nr 14
czwartek 15:00 - 17:00

Wizyty z psychologiem lub radcą prawnym umawiamy telefonicznie pod nr
59-822-80-68 lub w siedzibie PCPR w pokoju nr 2.
Osoby znajdujące sie w sytuacji kryzysowej przyjmowane są poza kolejnością.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Sylka 14-10-2015 09:41:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Aldona Chwarzyńska 14-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Beata Lew Kiedrowska 26-07-2019 13:58:03